URODZINY KSIĄŻKOWEGO MISIA

W październiku, w rocznicę pierwszego wydania książki A.A. Milne’a „Kubuś Puchatek”, obchodzimy urodziny wszystkich książkowych misiów. Przedszkolaki ze Skibniewa świętowały w czwartek, 15-tego.

Tego dnia nie zabrakło wesołych zabaw i konkursów. Można było skosztować słodkiego miodku i zdmuchnąć świeczkę na torcie. Powstały piękne prace plastyczne z misiem w roli głównej. Dzieci z zaciekawieniem słuchały fragmentów książki o Puchatku, a na koniec bawiły się „w kino”. Podczas biletowanego seansu obejrzały bajki o najbardziej znanych i lubianych misiach: Puchatku, Uszatku i Coralgolu.

Zabawa była przednia, humory wszystkim dopisywały. Mamy nadzieję, że za rok będziemy świętować w większym gronie, jeszcze huczniej.

Nauczycielki Przedszkola